Продавець Торгівельно-Будівельна Компанія "Житлосервіс" розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
69 відгуків
promo_banner
+380 (67) 446-54-76
+380 (66) 355-80-57
Харківське шоссе,48, Київ, Україна
Торгово-будівельна компанія «Житлосервіс»
Залишити відгук

Поширені питання

  • Яка різниця між скловатою і кам'яною ватою?

    Основна різниця – сировина для виробництва. Скловата проводиться з піщаного кварцу (скла), базальтова вата виробляється з базальту. Обидва матеріали мають приблизно однакову теплопровідність, але мають різну вогнестійкість. Температура плавлення скловати близько 600 градусів за Цельсієм, базальту – 1000, тому класифікація горючості у них різна. Скловата відноситься до класу А2, а базальтова вата до класу А1 по Європейській Класифікації Займистості будівельних виробів.

  • Як довго служать мідні покрівлі?

    Приклад збереглася мідної покрівлі – католицький собор в німецькому місті Хільдесхайм.
    Цієї покрівлі вже 700 років. Варто відзначити, що сучасні мідні покрівлі прослужать трохи менше – 100-150 років так як вони виготовлені, як правило, з тонкого (0.6 або 0.7 мм) мідного листа, а не з кованих мідних аркушів товщиною 3-6 мм Робиться це для полегшення покрівельних робіт і зменшення витрат на матеріал, а термін 100-150 років є відмінним компромісом між довголіттям і ціною. Під замовлення можна поставити і більш товстий матеріал, але це невиправдано збільшить витрати на матеріал, так і на роботи.

  • Яка потрібна товщина утеплювача?

    Для Центральних і північних районів України для забезпечення необхідного утеплення потрібно товщина утеплювача не менше 150 мм, а в кращому випадку 200 мм. надалі Ви будете економити на опаленні. При нинішній ціні на газ – швидко окупиться.

  • Чем отличается гидробарьер от паробарьера?

    Гидроизоляционные пленки (гидробарьер) укладываются поверх стропил, непосредственно под контрообрешеткой, так, что бы между пленкой и металлочерепицей был необходимый воздушный зазор. Гидроизоляционные пленки имеют пористую структуру, которая позволяет не пропускать воду сверху и выпускать теплый воздух, насыщенный влагой из помещения или утеплителя.

    Пароізоляційні плівки (паробар'єр) використовуються тільки в утеплених покрівлях. Вони кріпляться всередині приміщення до утеплювача. Їх завдання – створити непроникний для пари (вологого повітря) бар'єр і не допустити попадання вологи в утеплювач.

  • Навіщо потрібен гідробар'єр?

    Гідроізоляційна плівка (гідробар'єр) виконує кілька функцій. Це захист будинку від опадів під час монтажу черепиці, це захист будинку в осінньо-весняний період від конденсату коли на вулиці вже 10-15, а на горищі ще плюс 25-30, це захист горища від пилу. Ще гідробар'єр виконує функцію термічного розриву між приміщенням горища та металом, що є додатковим шаром теплозахисту. Але правильно гідробар'єр виконує свою функцію лише за умови, що між верхнім покриттям (металочерепицею) і гідробарєром виконаний водушный зазор 4-6 см

  • Який термін служби металочерепиці?

    Якщо виконати правильну укладання металочерепиці, воно буде служити дуже довго. Компанія Ruukki, наприклад, дає на свою продукцію письмову гарантію від 20 до 50 років. Це письмова гарантія. А виробники часто перестраховуються і занижують гарантійний термін.Тому, якщо вибрати гідного виробника, термін служби буде набагато більше 50-ти років.

  • Чи можна різати металочерепицю "болгаркою"?

    Ми і багато виробники металочерепиці не рекомендують різати металочерепицю абразивним колом ("болгаркою"), так як під дією високої температури, яка з'являється при різанні, випалюється не тільки полімерне покриття, але і цинк, що входить до складу покриття покрівельного листа і є основною захисту сталі від корозії. У результаті починається процес корозії і утворюються патьоки іржі. Для різання металлочерепичных листів можна використовувати ручні ножиці по металу, електричні висічні ножиці, електролобзик, дискову пилу з твердосплавними зубами. Після різання потрібно змести металеві ошурки, що б вони не поржавіли, і не зіпсували покриття.

  • Для чого потрібна вентиляція підпокрівельного простору?

    Для будь-якої покрівлі необхідна вентиляція підпокрівельного простору. Тепле повітря, що піднімається з приміщення, що охолоджується в підпокрівельному просторі, і утворює конденсат. Якщо конденсат вчасно не видалити,вентилюючи приміщення, він може намочити теплоізоляцію, яка, в свою чергу, втратить свої якості, а надалі волога може накопичуватися і стікати на перекриття і стіни, руйнуючи їх.

    Волога сприяє утворенню грибка і цвілі на дерев'яних елементів кроквяної системи. Також вентиляція під покрівельного простору необхідна для зменшення температури всередині будівлі влітку.

  • Допускається монтаж металочерепиці при нахилі ската 10 градусів і нижче?

    Допустимий ухил ската покрівлі де укладається металочерепиця повинен бути не менше 14 градусів. Обумовлено це тим, що сам профіль металочерепиці (хвиля), відносно горизонтальної лінії має зворотний нахил, приблизно в ці ж 12-14 градусів. І якщо нахил буде менше 14 градусів, вода, після дощу і снігу не буде повністю стікати з покрівлі, а залишатися в місцях кріплення саморізом.

  • При якій температурі допускається монтаж бітумної черепиці?

    Бітумну черепицю не рекомендується укладати при температурі нижче +5 градусів, під час снігу або дощу.
    Якщо обставини змушують вести монтаж при більш низьких температурах, листи бітумної черепиці повинні протягом 2-3 днів перебувати в теплі. клейову частина рекомендується прогрівати спеціальним будівельним феном, а згинання листів в місцях вигинів проводити в теплому приміщенні. Клей або бітумна мастика підігрівається на водяній бані.
    Це все – крайні заходи, тому намагайтеся зробити монтаж, все ж, при сприятливих погодних умовах

  • Що краще, черепиця або бітумна черепиця?

    Приблизно рівні за ціною покрівельні матеріали такі як: металочерепиця та бітумна черепиця часом змушують довго перебувати в роздумах про вибір. Багато могли прийняти правильне рішення? Так бітумна черепиця вигідна тим, що не дає відходів і найбільш прийнятна на покрівлі складної так як практично не дає відходів, обширна колірна гамма нікого не залишить байдужим. Є сильні бренди, які мають можливість поставити будь-який колір під замовлення. Менше шумить під час дощу та граду. Не вимагає особливого подовженого автомобіля для доставки на об'єкт. Але металочерепиця легше і простіше монтується. При виборі хорошого виробника гарантія на наскрізну корозію може досягати 50-ти років! Питання про шум під час дощу чи граду відпадає, якщо правильно утеплити мансарду, бо утеплювач, крім основного свого призначення, має властивості шумоізоляційного матеріалу, тому при хорошому утепленні покрівлі виходить відмінна шумоізоляція будинку. Питання транспорту зазвичай завжди вирішують постачальники, з цим проблем ніколи не буває. Так що ж все-таки вибрати?
    Єдиним правильним рішенням цієї задачі, напевно буде людський фактор, бажання бачити свою дах покритий металочерепицею а не бітумної чи, навпаки, бажання отримати візерунок і перелив, який може дати бітумна черепиця, підкреслити особливу дизайнерське рішення. Довіртеся своєму "хочу", і це завжди буде правильним рішенням!

    І на останок скажемо, що б Ви не обирали, вибирайте якісний матеріал. Не бійтеся витрать трохи більшу суму ніж Ви планували. Це окупитися потім. Адже це ВАША дах, і служити вона повинна довго!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner